Svítilna Armytek Wizard C2 WR teplé a červené světlo

Záruka 10 let.

Armytek Wizard C2 WR je univerzální model s výkonnými červenými a teplými LED diodami s výkonem 1020 lumenů a vydrží až 2 měsíce. Své využití najde jako primární nebo přídavný zdroj světla pro každou situaci ve tmě nebo pro udržení nočního vidění. Červené světlo s 230 lumeny je účinnější v mlze nebo při omezené viditelnosti v nepříznivých podmínkách. Lze jej také použít jako zadní světlo na kolo nebo jako výstražný maják. Tento model jistě ocení rybáři a lovci, neboť světlo nevyplaší zvířata ani ryby a nepřitahuje otravný hmyz.

Unikátní konstrukce dělá z Armytek Wizard C2 WR spolehlivý zdroj světla pro všechny příležitosti. Funguje jako klasická ruční svítilna a po nasazení popruhů jako plnohodnotná čelovka s červeným světlem, takže vám zůstanou volné ruce na práci.

Model WR má dvě LED diody – bílou a červenou. Bílé světlo se svítivostí 1100 lm udělá z noci den. Červené světlo ocení například myslivci a rybáři, protože neoslňuje tolik jako bílé, ani vás, ani zvířata. Praktické je také při čtení z mapy. Cyklisté mohou C2 WR využít i jako zadní světlo na kolo.

Hlavní výhody:

4 LED diody: úžasný paprsek červeného světla 230 lumenů a teplého světla až 1020 lumenů díky 2 LED diodám pro každou barvu.

Červené světlo: pro zvířata, ryby a hmyz téměř neviditelné, pohodlné pro noční vidění.

5 režimů jasu pro každou barvu, snadné ovládání jedním tlačítkem a dvojitým kliknutím pro přepínání mezi bílým a červeným světlem.

Nový optický systém a čočka TIR: propouští více lumenů, poskytuje větší vzdálenost paprsku s pohodlným širokým rozlitím.

Maximální účinnost LED: ve Wizard C2 WR jsme dosáhli 1020 lumenů.

Nový design hlavy: vylepšený odvod tepla a jasnější světlo s více lumeny.

Zvětšené boční tlačítko: měkčí a pohodlnější stisknutí.

Inovovaná elektronika a firmware: prodloužené doby provozu a vyšší jas.

Jednoduché ovládání jedním tlačítkem: dvojitým kliknutím přepnete mezi teplým a červeným světlem, stisknutím a podržením procházíte režimy zvolené barvy světla.

Stylové tělo: matný elox, lakonický styl, nová firemní značka.

Nová magnetická nabíječka: svítilna se nabíjí 2krát rychleji (3 h 20 min).

Použití:

 • Čtení map
 • Pozorování hvězd
 • Rybolov a lov zvěře
 • Při kempování nebo outdooru
 • Jízda na kole
 • Profesionální použití

Obsah balení:

 1. Svítilna Armytek Wizard C2 WR
 2. 1 ks nabíjecí baterie 1x18650 Li-Ion (3200 mAh)
 3. Magnetická USB nabíječka
 4. Čelenka s adaptérem
 5. Klip
 6. Náhradní těsnící O-kroužky
 7. Uživatelský manuál
2 290,00 Kč