Informace o nás

Internetový obchod Impala pro lov byl vytvořen myslivci, lovci, střelci, cestovateli a milovníky přírody pro stejně "postižené" jedince, kolegy a kamarády. Produkty a výrobky, které Vám zde nabízíme, jsme objevili dílem při našich lovech, pobytu v přírodě, sportovní střelbě, cestách a dalších aktivitách, u nás i v zahraničí, dílem na výstavách v různých zemích. Všechny výrobky jsou ale vyzkoušeny a otestovány osobně i našimi přáteli a kamarády nejen teoreticky, ale při praktickém použití a s řadou praktických zkušeností s jejich fungováním.

V dnešním světě plným laciných náhražek není lehké se zorientovat a vybrat skutečně kvalitní produkty, na které se lze spolehnout.

Nabízíme Vám pouze ty produkty a výrobky, které jsme si sami vybrali, používáme je, a pokládáme za kvalitní, fukční a užitečné. Vzhledem k našim vlastním praktickým zkušenostem, se neváhejte zeptat na cokoliv, co Vás zajímá, rádi Vám odpovíme.

 

Přejeme Vám mnoho spokojenosti s výrobky z naší nabídky a spoustu úspěšných a radostných zážitků.

Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou všichni, kdo mají co do činění s pobytem v přírodě, lovem, pozorováním či fotografováním zvěře, cestováním, ale i sportovní střelbou a podobnými aktivitami.

Od množství dalších internetových obchodů s podobnou tématikou se snažíme odlišit především nabídkou produktů, které na našem trhu chybějí nebo dosud nejsou dostatečně zastoupeny. Nenabízíme jen tradiční vybavení pro lovce a myslivce, ale snažíme se naši nabídku neustále rozšiřovat o moderní a inovativní produkty.

Spolupracujeme přímo s výrobci nabízených produktů a dodáváme i velkoobchodním partnerům z řad provozovatelů kamenných obchodů apod. V případě zájmu Vám rádi připravíme velkoobchodní nabídku, neváhejte nás kontaktovat.

Historie projektu

Jak už to tak bývá, nápad na zřízení tohoto e-Shopu se zrodil náhodou, z diskuze s kamarády lovci a myslivci. Bylo to po jednom zimním společném lovu, který jsme společně absolvovali, a který přinesl řadu zajímavých okamžiků. Dovezl jsem si krátce před tím krabičku testerů směru větru a brzdu zpětného rázu, které jsem sám nejprve moc nedůvěřoval. Přeci jen takový tenký kousek něčeho, co vypadá jako guma.... Seděli jsme večer už po lovu, praskající oheň rozehřál unavené ruce a nohy, a slova jen plynula. Samozřejmě přišly na přetřes zážitky z celého dne a také zkušenosti se zmíněnými výrobky, kterými jsem byl nadšen. Kamarád mi najednou povídá - "Ty máš pořád nějaké vychytávky, já chci taky." Odpověděl jsem, že se znám s výrobcem testerů směru větru a můžu si nechat poslat další, tak jestli chce, ať si nabídne. No, po krabičce se jen zaprášilo a pozdější hodnocení bylo veskrze pozitivní.

No a pak už byl k nápadu s internetovým obchodem jen krůček. Protože když tyhle "vychytávky" dobře slouží mě, rodině, kamarádům, kolegům i známým, proč by neměly sloužit široké veřejnosti z řad myslivců, lovců, střelců, fotografů a vůbec milovníků přírody?

 

Přeji Vám mnoho šťastných let na lovech, cestách a toulkách přírodou se spoustou nádherných zážitků.

 

V dokonalé úctě,

 

                    Petr Koutenský