Ballistol Animal čistící olej - 500 ml

K péči o všechny čtyřnožce. Přírodní a jemná péče. Sterilní a s desinfekčním účinkem. K péči o kůži, srst, uši, tlapky, srst. Výborně rozpouští ušní maz a nečistoty v uších. Chrání tlapky před solí v zimě. Zklidňuje podrážděnou kůži, podporuje hojení drobných poranění, pomáhá hojit odřeniny a otlaky, podporuje růst srsti.

Citlivá místa potřít olejem Ballistol animal a vmasírovat. V zimě je účinnou preventivní ochranou proti soli. Urychluje růst srsti na postižených místech jako jsou odřeniny a otlaky, které potíráme 2x denně a řádně promasírujeme.

Péče o uši:

na kousek vaty nakapeme Ballistol animal a vytřeme ucho a zvukovod tak daleko, jak jen lze. Čištění opakovat dle potřeby. Úzká místa v uchu čistit vatovou tyčinkou namočenou v Ballistol animal. Do zvukovodu nezavádět kousky vaty, nebo jiné předměty!

Péče o ohon, srst a kopyta:

Ballistol animal nanést na kartáč, rozetřít a ohon dobře vykartáčovat. Chuchvalce se uvolní, srst na ohonu bude lesklá, hladká a jemná. Stejným způsobem probíhá péče o srst. Na kopyta po jejich vyčištění naneseme štětcem Ballistol animal.

Odřeniny a otlaky od sedla potíráme 2x denně.

Ballistol animal je dobře snášen, při požití nebo lízání srsti zvířetem nejsou známy žádné nežádoucí účinky.

425,00 Kč